Karolina

"...miałam przyjemność stanąć przed obiektywem pani Kasi jakiś miesiąc temu. Była to moja pierwsza sesja fotograficzna w Norwegii i wybierając fotografa miałam duże oczekiwania. Efekt naszego spotkania był wspaniały. Każde zdjęcie jest magiczne i wyjątkowe. Kasia jest osobą bardzo ciepłą i ma delikatny sposób bycia. Takie też są robione przez nią zdjęcia. Romantyczne, troszkę jak z bajki i bardzo artystyczne. Polecam z całego serca. Będziecie zachwyceni. Ja na pewno wrócę na kolejne spotkanie z Kasią i jej aparatem...."

 Marlena

"...zdecydowanie polecam Kasię! Profesjonalna fotografka, po prostu odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Dba o miłą atmosferę podczas sesji, zawsze ma fajne gadżety, przygotowana za każdym razem...."

 Kasia

"...Kasia to profesjonalistka w każdym calu.Cudowna osoba ze wspaniałą wizją artystyczną. Polecam z całego serca. Zdjęcia piękne, prawdziwe i pełne emocji. Przygotowanie do sesji ogromne, ja miałam za zadanie tylko dowieźć rodzinkę w umówione miejsce, a ona zadbała o wszystko, piękne stroje do sesji dla wszystkich to po prostu strzał w dziesiątkę. Pierwszy raz nie zamartwiałam się w co nas ubrać. Niesamowita dbałość o szczegóły, a także swobodna atmosfera, cudowne chwile sprawiły, że już umówiliśmy się na kolejną sesję. Polecam..."